Nagrzewnice
Centrale wentylacyjne
Nagrzewnice wodne

Cennik urządzeń

Przedstawiamy cennik naszych wyrobów, który jest podzielony na grupy produktowe, aby ułatwić klientom odnalezienie interesującego ich produktu. Większość wyrobów jest uwzględniona w cenniku. Oprócz tego jest grupa wyrobów nietypowych, które ze względu na swą specyfikę powstają na zasadzie współpracy i uzgodnień producent-klient. Takie wyroby pozakatalogowe wyceniamy indywidualnie. Często są to jednostkowe urządzenia wytwarzane do konkretnego zastosowania, albo stosowane jako części zamienne. Przykładem są nagrzewnice i chłodnice do zabudowy w istniejących, albo projektowanych centralach wentylacyjnych. Mogą posiadać dowolne wymiary, moc grzewczą (chłodniczą), specyfikację materiałową.

Typowe nagrzewnice i chłodnice wodne posiadają obudowę z blachy stalowej ocynkowanej, oraz miedziano-aluminiowy wymiennik ciepła. Do pracy w środowisku korozyjnym możemy je wykonać w obudowie nierdzewnej, albo kwasoodpornej z wymiennikiem pokrytym farbą epoksydową. Również nagrzewnice elektryczne posiadają obudowę z blachy ocynkowanej, którą można zastąpić blachą nierdzewną, albo kwasoodporną.

Nagrzewnice elektryczne mogą być wykonane jako pyło i wodoszczelne o stopniu ochrony IP54 albo IP65.

Centrale nawiewne mogą posiadać wyższą moc, oraz wydajność od wykonań katalogowych. Dodatkowo możemy zainstalować chłodnicę freonową, aby umożliwić chłodzenie powietrza w okresie letnim.

Projektujemy i wytwarzamy wymienniki do odzysku ciepła z cieczą pośrednią. Jest to tzw. glikolowy odzysk ciepła z nagrzewnicą i chłodnicą pracującą we wspólnym układzie hydraulicznym.

Dobieramy i produkujemy również nagrzewnico-chłodnice freonowe, tzw. wymienniki rewersyjne, służące do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń.

Wentylatorowe nagrzewnice powietrza zarówno przenośne jak i stacjonarne, produkujemy też jako nietypowe o dowolnej mocy i podwyższonym stopniu ochrony IP, w obudowie z blachy nierdzewnej.

Zajmujemy się też projektowaniem i wytwarzaniem obciążnic elektrycznych, które mogą posiadać dowolne napięcie zasilające, dowolną moc, stopień ochrony IP.

Wykonujemy też nagrzewnic elektryczne wysokotemperaturowe, oraz wysokociśnieniowe do grzania powietrza w procesach technologicznych. Obudowa może być ocynkowana, malowana farbą wysokotemperaturową, albo wykonana jako nierdzewna, względnie kwasoodporna.

Oprócz tego produkujemy wyroby tzw. OEM (Original Equipment Manufacturer), dostosowane do potrzeb odbiorcy i oznakowane jego logo. Najlepszym przykładem są nagrzewnice elektryczne wtórne, współpracujące z centralami wentylacyjnymi. Są one wykonywane według specyfikacji odbiorcy (materiał obudowy, sposób sterowania, moc, typ zasilania).