Nagrzewnice
Centrale wentylacyjne
Nagrzewnice wodne

Cennik urządzeń

Cennik wyrobów Termex

Cennik naszych wyrobów jest podzielony na grupy produktowe, co ułatwia klientom odnalezienie interesującego ich produktu. Większość z nich została w nim uwzględniona, jednak w ofercie mamy również nietypowe urządzenia grzewcze i urządzenia wentylacyjne, wyceniane indywidualnie. Ze względu na swoją specyfikę powstają we współpracy i uzgodnieniami producent-klient. Najczęściej to jednostkowe urządzenia wytwarzane do konkretnego zastosowania, albo stosowane jako części zamienne, np. nagrzewnica czy chłodnica do wentylacji. Ich cena jest atrakcyjna i adekwatna do jakości. Urządzenia te czasem są przewidziane do zabudowy w istniejących, a kiedy indziej dopiero projektowanych centralach wentylacyjnych. Mogą posiadać dowolne wymiary, moc grzewczą (chłodniczą), specyfikację materiałową.

Cennik ENO

Cennik EN

Cennik ENC

Cennik CN EL

Cennik CN EL-EC

Cennik CN AQUA-EC

Cennik CNW

Cennik CNW-EC

Cennik CWE

Cennik AFK

Cennik WNO

Cennik WN

Cennik WNC

Cennik GWO

Cennik CNO

Cennik CN

Cennik CNS

Cennik CR

Cennik CRC

Cennik CNC

Cennik FNO

Cennik FN

Cennik FNS

Cennik FR

Cennik FRC

Cennik FNC

Cennik RT elektryczne

Cennik RT wodne

Cennik ENW

Cennik ENWS

Cennik ENWM

Cennik ENWK

Cennik OE, OER

Cennik RO

Szeroki wybór chłodnic, nagrzewnic, termowentylatorów w atrakcyjnej cenie

Typowe nagrzewnice i chłodnice wodne mają obudowę z blachy stalowej ocynkowanej, oraz miedziano-aluminiowy wymiennik ciepła. Do pracy w środowisku korozyjnym możemy je wykonać w obudowie nierdzewnej, albo kwasoodpornej z wymiennikiem pokrytym farbą epoksydową. Nagrzewnice elektryczne określane niekiedy jako termowentylatory też mają obudowę z blachy stalowej malowanej proszkowo, którą można zastąpić blachą nierdzewną, albo kwasoodporną. Ich cena zależy od wybranego materiału i innych specyfikacji, np. mogą być wykonane jako pyło i wodoszczelne o stopniu ochrony IP54 albo IP65, a ich centrale nawiewne wyróżniać się wyższą mocą, wydajnością od wykonań katalogowych. Oprócz tego, aby umożliwić chłodzenie powietrza w okresie letnim można zdecydować się na instalację chłodnicy freonowej.

Jakie usługi świadczymy?

Projektujemy i wytwarzamy wymienniki do odzysku ciepła z cieczą pośrednią. Jest to tzw. glikolowy odzysk ciepła z nagrzewnicą i chłodnicą pracującą we wspólnym układzie hydraulicznym.

Dobieramy i produkujemy również nagrzewnico-chłodnice freonowe, tzw. wymienniki rewersyjne, służące do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń.

Wentylatorowe nagrzewnice powietrza zarówno przenośne jak i stacjonarne, produkujemy też jako nietypowe o dowolnej mocy i podwyższonym stopniu ochrony IP, w obudowie z blachy nierdzewnej.

Zajmujemy się też projektowaniem i wytwarzaniem obciążnic elektrycznych, które mogą posiadać dowolne napięcie zasilające, dowolną moc, stopień ochrony IP.

Wykonujemy też nagrzewnice elektryczne wysokotemperaturowe, oraz wysokociśnieniowe do grzania powietrza w procesach technologicznych. Obudowa może być ocynkowana, malowana farbą wysokotemperaturową, albo wykonana jako nierdzewna, względnie kwasoodporna.

Oprócz tego produkujemy wyroby tzw. OEM (Original Equipment Manufacturer), dostosowane do potrzeb odbiorcy i oznakowane jego logo. Najlepszym przykładem są nagrzewnice elektryczne wtórne, współpracujące z centralami wentylacyjnymi. Są one wykonywane według specyfikacji odbiorcy (materiał obudowy, sposób sterowania, moc, typ zasilania).